Welcome Guest! To enable all features please Login or Register.

Notification

Icon
Error

Предател( възползващ се) човек между админите
Opalqqq
#1 Posted : Wednesday, March 12, 2014 1:30:29 PM(UTC)
Rank: Newbie

Groups: Registered

Админите трябва да са хора които съхраняват нашите данни като имена и пароли и да не се възползват от тях за тяхно благо. Те Трябва да са честни отговорни и съвестни хора и да пазят нашите данни. Ние трябва да им имаме доверие и те да не злоупотребяват с него. Все пак има закони за защита на личните данни било то имена и пароли. Ние все пак си плащаме и искаме да ползваме платения продукт без чужда намеса

Човек от екипа на бота взема данните на потребителите и се възползва като използва бота за който сме си платили. Този човек вижда нашите данни като имена и пароли. Ще кажете как може да съм сигурен в това? Ето как. Купих си троен бот който е за 90 дни. Това не се случва за първи път да ми влизат в бота и да го ползват. Тройния бот се ползва от мои кръвни роднини освен мене и те са над по 30 години и знаят и не биха дали нищо като данни от бота на когото и да било. 100% съм обеден че те не биха дали данните на никой все пак са платили за бота и не биха искали той да им спира и да не им върши работа. Първия път като забелязах че се ползва бота ми от човек в екипа на бота сигнализирах на JoyAdmin. Той премести самия бот в нов акаунт създаден от мен с ново име и парола. После пак установих прекъсване на бота. Писах на лично съобщение на нашия админ(vankata2) и му предоставих снимка с проблема. Нашия админ (vankata2) ни каза смени си паролата някой ти ползва бота. Попитах го как така ми ползва бота като ми е сменен и преместен самия бот в нов акаунт с ново име и парола от JoyAdmin. Даже аз си мислех че има проблем в самия сървар и не ни изхвърля след като съм спрял задачата, но за всеки случай си смених паролата. Ето част от паролата ngườiاراده당신彼にρίχνειساميए. Даже username не е това с което пиша тази темата. Тази парола няма никакво значение и смисъл. Тя е съставена от различни думи на различни нации. Кажете тогава как за няма и един ден я разбраха освен ако някой от самите админи не я е копирал от техният контролен панел с нашите данни с имена и пароли. И това е само част от паролата подчертавам. Апелирам да се забрани на админите да виждат нашите данни и това право да има най главния админ JoyAdmin. Все пак си плащаме за нещо и искаме ние да си го ползваме, а не някой друг да се възползва
-volturi07-
#2 Posted : Thursday, March 27, 2014 6:04:26 PM(UTC)
Rank: Newbie

Groups: Registered

а ти като си толкова честен защо използваш чуждо име!!!!!!!!!!! този ник-нейм,злепоставяш друг играч!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! заради твоята глупост ще пострада друг! Много си па честен,смени си името,не ет воя ник нейм.Защо злепоставяш играч,който не ползва такива неща! Не ти ли малко неудобно,да говориш за коректност,след като ти не я спазваш!????????????????????Лицемер Този ник нейм не е твой!!!!!!!! Смени си го
vankata2
#3 Posted : Friday, March 28, 2014 4:16:08 PM(UTC)

Rank: Advanced Member

Groups: Administrators, DSOBulgarianModerator, DSOFanModerator, DSOItalianModerator, DSOModerator, DSOPolishModerator, DSOPortugueseModerator, DSORomanianModerator, DSORussianModerator, DSOSpanishModerator, Registered

Was thanked: 111 time(s) in 38 post(s)
Съжалявам за бавният отговор, туко що виждам темата.

Quote:
Апелирам да се забрани на админите да виждат нашите данни и това право да има най главния админ JoyAdmin. Все пак си плащаме за нещо и искаме ние да си го ползваме, а не някой друг да се възползва

НИКОЙ от админите които пишат тук като модератори на езици нямат достъп то датабазата с данни, само разработчиците на DSOBOT имат такъв достъп, тоест никой не е злоупотребил.

Forum Jump  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.